Salı , 21 Eylül 2021
Home 5 MANŞET 5 Ziraat Fakültemizde Çiçek Dikim Etkinliği Düzenlendi

Ziraat Fakültemizde Çiçek Dikim Etkinliği Düzenlendi

Üniversitemiz Yaşam için Tarım Topluluğu (YAŞAT) üyeleri, “Soğanlı Süs Bitkileri Yetiştiriciliği Teorik ve Pratik Eğitimi” ile yetiştirdikleri Lale, Nergis ve Sümbül çiçeklerini düzenledikleri çiçek dikim etkinliğinde toprak ile buluşturdular.

Öğretim Üyemiz Dr. Arzu Çığ tarafından verilen eğitimin sonunda düzenlenen çiçek dikim etkinliği ile öğrenciler Lale, Nergis ve Sümbül çiçeklerini öğretim elemanlarımız ile birlikte diktiler. Topluluk üyelerinin hoşça vakit geçirdiği etkinlikte konuşan Topluluk Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Fatih Çığ; “Bu tür etkinlikler, öğrenci arkadaşlarımızın mesleki deneyim ve tecrübe kazanmasının yanı sıra çevre bilincinin oluşmasında ve öğretim üyesi – öğrenci ilişkilerinin gelişmesinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Topluluğa katkılarından dolayı başta üniversitemiz yöneticilerine, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Selim Keleş’ e, idarecilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerin devam etmesini temenni ediyorum.” dedi.    

Etkinliğe; Topluluk danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Fatih Çığ, Topluluk Başkanı Erol Ergün, YAŞAT üyeleri ile Ziraat Fakültesi Öğretim Üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Arzu Çığ, Dr. Öğr. Üyesi Arzu Altuntaş, Arş. Gör. Halil Dilmen ve Fakülte Sekreteri M. Beşir Çevik katıldı.

Check Also

YÖK’TEN PANDEMİ SÜRECİNDE VERİLEN ONLİNE EĞİTİME İLİŞKİN ANKET

​Yükseköğretim Kurulu (YÖK), küresel salgın sürecinde online olarak sürdürülen eğitim öğretimin değerlendirilmesi amacıyla üniversitelerdeki öğretim …