Cuma , 17 Eylül 2021
Home 5 HABER VE DUYURULAR 5 Üniversitemiz Yaşam ve Tarım Topluluğu Yardım Faaliyetlerine Devam Ediyor.

Üniversitemiz Yaşam ve Tarım Topluluğu Yardım Faaliyetlerine Devam Ediyor.

Ünlü sanatçılardan Heykeltraş Ayla Turan,  Tiyatro eleştirmeni Banu Başkaya ve Seyahat Fotoğraf Sanatçısı Arzu Büyükerk, Rektörümüz Prof. Dr. Nihat Şındak,  Doç. Dr. Fatih Çığ ve Doç. Dr. Arzu Çığ başta olmak üzere üniversitemiz yönetiminden ve personellerimizden çok sayıda katılımcının başlatmış olduğu dayanışma ağı büyümeye devam ediyor.

Üniversitemiz Yaşam ve Tarım Topluluğu, daha önce birçok ünlü yardımseverin katılım sağladığı Şirvan İlçesi Taşlı Yatağan İlkokulunda Kütüphane oluşturma projesinin devamında Diyarbakır’ın Silvan ilçesi ve Van’ın Tatvan ilçesine yardım elini uzattı. Yardım kampanyasından elde edilen hediyeler, kitaplar ve giyecekler ihtiyaç sahipleri çocuklara ulaştırıldı.

Yeni yıl hediyelerini ulaştırarak çocukların yüzünde tebessüm oluşturan Üniversitemiz Yaşam ve Tarım Topluluğu gönüllüleri ve yardımseverler el ele vererek yardım çalışmalarına pandemi döneminde de hız kesmeden devam edecek.

Check Also

Misafirperver Sabiha ananın ismini keşfettikleri bitkiye verdiler

Üniversitemiz Flora ve Fauna Merkezi kurucusu Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Botanik Anabilim Dalı Başkanı Doç. …