Pazar , 5 Nisan 2020
Home 5 Genel 5 Üniversitemiz Tercih Tanıtım Gunleri Standlari Acilisimiz Yapildi

Üniversitemiz Tercih Tanıtım Gunleri Standlari Acilisimiz Yapildi

Üniversitemiz Tercih ve Tanıtım Günleri kapsamında öğretim elemanlariniz; aday öğrencilere, velilere ve öğretmenlere tercih döneminde rehberlik etmek üzere Merkez Yerleskemizde ki standlarında yerlerini aldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Murat ERMAN‘ın başkanlığında, Tercih ve Tanıtım Günlerinde danışmanlık yapacak öğretim elemanlarina üniversitemiz hakkında ki son gelişmeler aktarılması ardindan Merkez Yerleskemizde ki standlara geçildi.

Rektörümüz Prof. Dr. Murat Erman; Rektör Yrd. Prof. Dr. Cemalettin Erdemci, Genel Sekreterimiz Abdulkadir Işık, daire başkanları ve basın temsilcileriyle birlikte standları gezerek bölümler hakkında basın temsilcilerine bilgi verdi.

Aday öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği standlarimiz, 23-29 Temmuz, 14.00-19.00 saatleri arasında üniversitemiz, fakültelerimiz ve meslek yüksek okullarimiz ile ilgili bilgi almak isteyen herkese açıktır.

Ayrıca Tercih ve Tanıtım Günleri Standlarımıza uğrayamayacak olan il dışındaki aday öğrenciler, üniversitemizin ana sayfasından, sosyal medya Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube hesaplarından ve bu yıl ilk kez açılan WhatsApp Bildirim\Danışma Hattımızdan 0484 254 22 55 danışmanlarımıza ulaşabilirler.

Check Also

Coronavirüs(COVID-19)’a Karşı Üniversitemiz Dezenfekte Edildi.

Üniversitemiz’de Coronavirüs (COVİD-19) nedeniyle dezenfeksiyon çalışmaları yapıldı. Yayılan salgına karşın üniversitemizde hijyen ve güvenlik önlemleri …