Cumartesi , 18 Eylül 2021
Home 5 ETKİNLİKLER 5 “Sorumlu Girişimcilik ve Başarı Hikayeleri” Konferans Dizisinin İlki Gerçekleşti

“Sorumlu Girişimcilik ve Başarı Hikayeleri” Konferans Dizisinin İlki Gerçekleşti

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemiz (İİBF) Kariyer Planlama Günleri kapsamında  “Üniversite Öğrencisi Genç Girişimci Adayları için KOSGEB Destekleri ve Bu Desteklerle Kurulan İşletmelerin Başarı Hikayeleri 1” konulu etkinlik Mühendislik Fakültemiz Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemiz (İİBF) Kariyer Planlama Günleri kapsamında  “Sorumlu Girişimcilik ve Başarı Hikayeleri” Konferans Dizisinin İlki olan “Üniversite Öğrencisi Genç Girişimci Adayları için KOSGEB Destekleri ve Bu Desteklerle Kurulan şletmelerin Başarı Hikayeleri 1” etkinliğinin açılış konuşmasını İİBF Dekanı Prof. Dr. Meral Özhan gerçekleştirdi. Özhan konuşmasında bu türden etkinliklerin dönem boyunca devam edeceği öğrencilere duyurdu.

Açılış konuşması ardından program  KOSGEB Siirt İl Müdürü Ömre Erkılıç Girişimci adaylarına destekler ile ilgili bilgi verdiği konuşma ile devam etti. Programın ikinci bölümünde KOSGEB Destekleri ile hayallerini gerçekleştiren Başak Erdoğan ve Meltem Gelgen iş kurma ve işlerini sürdürme ile ilgili süreçlerde yaşadıklarını öğrencilere aktardı.

Moderatörlüğünü İşletme Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Çelik’in üstlendiği panel, soru-cevap ile devam edip hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Check Also

Misafirperver Sabiha ananın ismini keşfettikleri bitkiye verdiler

Üniversitemiz Flora ve Fauna Merkezi kurucusu Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Botanik Anabilim Dalı Başkanı Doç. …