Çarşamba , 22 Eylül 2021
Home 5 HABER VE DUYURULAR 5 Rektör Prof. Dr. Murat ERMAN, Yerel ve Ulusal Basın Mensuplarını Ziyaret Etti

Rektör Prof. Dr. Murat ERMAN, Yerel ve Ulusal Basın Mensuplarını Ziyaret Etti

Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Siirt’te bulunan yerel basın temsilcileri ve haber ajanslarına ziyarette bulundu.

Siirt Üniversitesi Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Adnan Memduhoğlu’nun eşlik ettiği ziyaretlerde Rektör Prof. Dr. Murat Erman, Üniversitenin hedef ve projeleri hakkında bilgi verdi. Siirt Üniversitenin her geçen gün büyüdüğünü, öğrenci sayısının 10 bini aştığını, Kezer Yerleşkesinin fiziki olarak çok geliştiğini bununla birlikte öğrenci odaklı bir üniversite olma yolunda hızlı gelişmeler gösterdiğini belirtti. Yapılaşma, öğrenci sayısı ve akademik personel yönünden de Üniversitenin, bulunduğu bölgede diğer komşu üniversitelere nazaran daha hızlı geliştiğini ve yükselen bir grafik çizdiğini ifade etti. Ayrıca üniversitenin bu büyüme ve gelişmesinin kamuoyuna duyurulmasında basının çok önemli bir rolü olduğunu ve basın-üniversite işbirliğinin daha da güçlenmesi gerektiğini belirtti.

Basın temsilcileri ise Rektör Prof. Dr.Murat Erman ve Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. Adnan Memduhoğlu’nun ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (1) rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (2) rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (3) rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (4) rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (5) rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (6) rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (7) rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (8) rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (9) rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (10) rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (11) rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (12) rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (13) rekrot-genelsekreter-yerel-basin-mensuplarini-ziyaret-etti (14)

Rektör Prof. Dr. Murat ERMAN, Yerel ve Ulusal Basın Mensuplarını Ziyaret Etti

Check Also

Rektörümüz “Araştırma Görevliliğinden Rektörlüğe Akademik Kariyer Deneyimleri” Webinar Programına Katıldı

Rektörümüz Prof. Dr. Nihat Şındak, Kariyer Araştırma Planlama ve Uygulama Merkezi (KAPUM) tarafından düzenlenen “Araştırma …