Pazar , 12 Temmuz 2020
Home 5 REKTÖRLÜK 5 Zübeyde Hanım Lisesinden Ziyaret

Zübeyde Hanım Lisesinden Ziyaret

Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi okul idaresi ve okul aile birliği yönetimi, göreve yeni başlayan Siirt Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Murat Erman’a makamına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Rektör Murat Erman Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi okul idaresi ve okul aile birliği yönetiminin kendisine yaptığı bu ince ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getirerek, diğer tüm eğitim kurumlarının kendisine yapmış olduğu ziyaretlerden mutluluk duyduğunu belirtti.

Rektör Erman, Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesinin halk oyunları ve ses yarışmasındaki başarılardan haberdar olduğunu; hem eğitim alanında hem de sosyal faaliyet alanlarında başarılı bir eğitim kurumu olduğunu dile getirdi.

Siirt Üniversitesi Rektörü Murat Erman Eğitime her türlü desteği vermeye hazır olduklarını her zaman eğitim kurumlarının yanında olacaklarını belirtti.

Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü İdris Yolbaş Siirt Üniversitesi Rektör’ü Murat Erman’a yeni görevinde başarılar dileyerek, eğitime ve eğitimcilere verdiği bu destek ve önemden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Check Also

Üniversitemizde Hasat Zamanı

Bilinçli ve modern tarım tekniklerini uygulayan üniversitemiz bölge çiftçisine örnek olmaya devam ediyor. Üniversitemiz Tarım …

Bir cevap yazın