Cumartesi , 23 Şubat 2019
Anasayfa 5 HABER VE DUYURULAR 5 Yetişkinlerde Sık Görülen Nörolojik Hastalıklar Konulu Panel Düzenlendi

Yetişkinlerde Sık Görülen Nörolojik Hastalıklar Konulu Panel Düzenlendi

Siirt Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin kurmuş olduğu Sağlıklı Yaşam Kulübünün düzenlediği ve Özel Asema Hospital  Hastanesinin katkılarıyla gerçekleşen “Yetişkinlerde Sık Görülen Nörolojik Hastalıklar” ve “Kadın Sağlığı” paneli  Siirt Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlendi.

Panele konuşmacı olarak Özel Asema Hospital  Hastanesi’nden Dr. Ayfer ERTEKİN  ve Op.Dr. Azize Bahar KÜÇÜKAY katıldı.

Kadın sağlığı ve yetişkinlerde sık görülen nörolojik hastalıklar gibi sıkça karşılaşmış olduğumuz sağlık sorunları üzerinde  konuşmalarını sürdüren panelistler bu sağlık sorunlarının nedenleri,tedavi süreçleri,bu süreçlerin aşamaları hakkında bilgi vererek farkındalık yaratmaya çalıştı.

Sağlıklı Yaşam Kulübü danışmanı  Öğr. Gör.Asım ÖZBEK Özel Asema Hastanesinin değerli doktorlarının ve  Siirt Üniversitesi öğrencilerinin  katılımından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Katkılarından dolayı Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cemalettin ERDEMCİ ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Mucir ALTUNCU tarafından Dr. Ayfer ERTEKİN  ve Op. Dr. Azize Bahar KÜÇÜKAY’a verilen teşekkür belgelerinin ardından panel sona erdi.

Check Also

Ziraat Fakültemizde Çiçek Dikim Etkinliği Düzenlendi

Üniversitemiz Yaşam için Tarım Topluluğu (YAŞAT) üyeleri, “Soğanlı Süs Bitkileri Yetiştiriciliği Teorik ve Pratik Eğitimi” …