Çarşamba , 20 Şubat 2019
Anasayfa 5 MANŞET 5 Üniversitemizde “Tıp Zirvesi” Düzenlenecek

Üniversitemizde “Tıp Zirvesi” Düzenlenecek

Üniversitemiz Tıp Fakültesi tarafından 13 Mart Çarşamba günü “Tıp Zirvesi” düzenlenecek. Etkinliğimizde ilimizin tüm sağlık çalışanları bir arada olacak.

Rektörümüz Prof. Dr. Murat Erman’ın destekleriyle; Sağlık Bakanlığı, Siirt Valiliği, Türk Kızılay’ın birlikte organize edeceği 1. Tıp Zirvesi ile ilgili Tıp Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Vefik Arıca bilgi verdi.

Arıca konuşmasında, 1. Tıp Zirvesi’nin 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle, bir gün önce 13 Mart Çarşamba günü üniversitemizde gerçekleşeceğini dile getirerek: “ Siirt Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak kendimizi tanıtmak amacı ile düzenleyeceğimiz bu etkinlikle sadece ilimize değil bölgemize de hizmet etmek üzere burada olduğumuzu halkımıza duyurma fırsatı elde edeceğiz. Siirt Üniversitesi  ailesi olarak aramıza yeni katılan Tıp Fakültesi öğretim üyelerimizi de tanıtacağımız etkinliğimizde fakültemizin vizyon çalışmaları hakkında kamuoyunu bilgilendireceğiz.”dedi.

Check Also

Erasmus+ ile ilgili toplantı düzenlendi

Üniversitemiz Erasmus+ Kurum Koordinatörlüğü tarafından, Birim Koordinatörü olarak çalışan akademik personelimize yönelik eğitim toplantısı Rektörümüz …