Pazar , 27 Mayıs 2018
Anasayfa 5 HABER VE DUYURULAR 5 Üniversitemiz Bahar Şenlikleri spor müsabakaları final maçlarıyla noktalandı

Üniversitemiz Bahar Şenlikleri spor müsabakaları final maçlarıyla noktalandı

Üniversitemizde gelenekselleşen voleybol ve futbol müsabakaları, 7 mayıs günü gerçekleşen final maçlarıyla noktalandı.

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığının organize ettiği öğrencilerin ve personelin takımlar halinde katıldığı karşılaşmalarda voleybolda; Uluslararası Öğrenciler ile Eğitim Fakültesi öğrenci takımı arasında gerçekleşen final maçında Uluslararası Öğrenciler Voleybol öğrenci takımı 3-1 galibiyetle şampiyon oldu.

Futbolda; İlahiyat Fakültesi öğrenci takımı ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) öğrenci takımı arasında geçen mücadelede İlahiyat Fakültesi öğrenci takımı 5-0 galibiyetle şampiyon oldu.

Üniversitemizin personellerinden oluşan takımların karşılaştığı müsabakalarda;

Eruh MYO Personel Voleybol Takımı ile Ziraat Fakültesi Personel Voleybol Takımı arasında geçen final maçında Eruh MYO Personel Voleybol Takımı 3-0 galibiyetle şampiyon oldu.

Finale çıkmaya hak kazanan Ziraat Fakültesi Personel Futbol Takımı ile Mühendislik Fakültesi Personel Futbol Takımı arasında geçen karşılaşma sonucunda ise Mühendislik Fakültesi Personel Futbol Takımı 5-0 galibiyetle şampiyon oldu.Check Also

Üniversitemiz Takımları Türkiye Şampiyonası’ndan ve Süper Lig Mücadelesinden Alınlarının Akıyla Çıktı

Üniversitemiz spor takımları başarıdan başarıya koşuyor. Sporcularımız, nefes kesen mücadeleleriyle Türkiye’nin dört bir yanından gelen …