Cuma , 18 Ocak 2019
Anasayfa 5 HABER VE DUYURULAR 5 Üniversitemiz Bahar Şenlikleri spor müsabakaları final maçlarıyla noktalandı

Üniversitemiz Bahar Şenlikleri spor müsabakaları final maçlarıyla noktalandı

Üniversitemizde gelenekselleşen voleybol ve futbol müsabakaları, 7 mayıs günü gerçekleşen final maçlarıyla noktalandı.

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığının organize ettiği öğrencilerin ve personelin takımlar halinde katıldığı karşılaşmalarda voleybolda; Uluslararası Öğrenciler ile Eğitim Fakültesi öğrenci takımı arasında gerçekleşen final maçında Uluslararası Öğrenciler Voleybol öğrenci takımı 3-1 galibiyetle şampiyon oldu.

Futbolda; İlahiyat Fakültesi öğrenci takımı ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) öğrenci takımı arasında geçen mücadelede İlahiyat Fakültesi öğrenci takımı 5-0 galibiyetle şampiyon oldu.

Üniversitemizin personellerinden oluşan takımların karşılaştığı müsabakalarda;

Eruh MYO Personel Voleybol Takımı ile Ziraat Fakültesi Personel Voleybol Takımı arasında geçen final maçında Eruh MYO Personel Voleybol Takımı 3-0 galibiyetle şampiyon oldu.

Finale çıkmaya hak kazanan Ziraat Fakültesi Personel Futbol Takımı ile Mühendislik Fakültesi Personel Futbol Takımı arasında geçen karşılaşma sonucunda ise Mühendislik Fakültesi Personel Futbol Takımı 5-0 galibiyetle şampiyon oldu.Check Also

Üniversitemiz ve Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde Eğitimciler Buluşması Gerçekleşti.

İlimizin eğitim sorunlarını, işbirliği imkânlarını ve öğretmenlik uygulamasını tartışmak üzere Üniversitemiz ve Siirt İl Milli …