Perşembe , 13 Aralık 2018
Anasayfa 5 HABER VE DUYURULAR 5 Siirt Üniversitesinde Materyal Tasarım Sergisi

Siirt Üniversitesinde Materyal Tasarım Sergisi

Siirt Üniversitesi İlköğretim Sınıf öğretmenliği ve Türkçe Eğitimi öğretmenliği bölümleri tarafından “İlköğretim ve Türkçe Eğitimi Bölümü Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme Sergisi” düzenlendi.

Eğitim Fakültesi-Eğitim Bilimleri bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Sevda KOÇ tarafından organize edilen sergide öğrenciler değerler ve değerler eğitimi, İbrahim Hakkı Hazretleri’nin 250 yıl önce yaptırdığı ışık düzeneğiyle güneşin ilk ışınlarının hocası İsmail Fakirullah Hazretleri’nin başucuna yansıması hadisesi, sözcüklerin doğru yazımının gösterilmesi, EBOB-EKOK hesaplaması, müzik notalarının öğretilmesi gibi konularda materyallerini sergilediler.

Materyallerin bir çoğunun etkinliği ziyarete gelen sınıf ve branş  öğretmenlerine okullarına götürmeleri için hediye edildiği sergide Yrd. Doç. Dr. Sevda KOÇ,  Eğitim Fakültesi Dekanlığına, Eğitim Fakültesi öğretim üyelerine, Fen Edebiyat Fakültesi öğretim üyelerine, Batman ilinde görevli müdür/müdür yardımcılarına, Siirt il/ilçede görev yapan sınıf öğretmenlerine,  teşekkürlerini iletti.

siirt-universitesi-egitim-faultesi-materyal-tasarim-sergisi (1) siirt-universitesi-egitim-faultesi-materyal-tasarim-sergisi (2) siirt-universitesi-egitim-faultesi-materyal-tasarim-sergisi (3) siirt-universitesi-egitim-faultesi-materyal-tasarim-sergisi (4) siirt-universitesi-egitim-faultesi-materyal-tasarim-sergisi (5) siirt-universitesi-egitim-faultesi-materyal-tasarim-sergisi (6) siirt-universitesi-egitim-faultesi-materyal-tasarim-sergisi (7) siirt-universitesi-egitim-faultesi-materyal-tasarim-sergisi (8) siirt-universitesi-egitim-faultesi-materyal-tasarim-sergisi (9)

Check Also

Üniversitemiz “tarım ve hayvancılık alanında ihtisaslaşacak üniversite” olarak seçildi.

Üniversitemiz, “Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Projesi” kapsamında yeni seçilen 5 üniversite arasına …