Cuma , 19 Ekim 2018
Anasayfa 5 MANŞET 5 Siirt Üniversitesinde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Siirt Üniversitesinde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Siirt Üniversitesi akademik yemekhanesinde geleneksel bayramlaşma töreni düzenlendi.

Törene katılanların tek tek bayramını kutlayan Rektör Erman ardından konuşma yaptı.

Bayramların bir sevgi ve kucaklaşma günü olduğunu dile getiren Rektör Erman, bayramlaşmaya katılmalarından çok mutlu olduğunu kaydederek, törene katılanlara teşekkür etti.

Bu bayramın biraz buruk geçtiğini belirten Rektör Erman; “Bir yandan Ramazan ayını idrak edip bu müstesna günlere ulaşabilmenin mutluluğunu yaşarken, diğer yandan da Ülkemizin ve İslam aleminin içinde bulunduğu olumsuz koşulların burukluğunu yaşamaktayız. İslam coğrafyasında bizleri derinden üzen gözyaşı, kan ve şiddetin durması böylece insanlığın huzur ve barışa kavuşması temennisi ile herkesin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bayramın insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

bayramlasma-toreni-2016-siirt-universitesi (1) bayramlasma-toreni-2016-siirt-universitesi (2) bayramlasma-toreni-2016-siirt-universitesi (3) bayramlasma-toreni-2016-siirt-universitesi (4) bayramlasma-toreni-2016-siirt-universitesi (5) bayramlasma-toreni-2016-siirt-universitesi (6) bayramlasma-toreni-2016-siirt-universitesi (7)

Check Also

Siirt Üniversitesi Tercih ve Tanıtım Günleri Başlıyor

Üniversitemiz “Tercih ve Tanıtım Günlerinde” aday öğrencileri, velileri ve öğretmenlerini 07-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında …