Salı , 20 Kasım 2018
Anasayfa 5 HABER VE DUYURULAR 5 Siirt Üniversitesi Spor Kulübü Sportif Çalışmalara Devam Ediyor

Siirt Üniversitesi Spor Kulübü Sportif Çalışmalara Devam Ediyor

Siirt üniversitesi spor kulübü doğa sporları bünyesinde üye kabul etmeye başladı. Bu tür sportif faaliyetlerde görev ve sorumluluk almak isteyen gönüller bu kulüp sayesinde sportif ihtiyaçlarını gönül rahatlığıyla yapabilecekler.

Dağcılık, yamaç paraşütü, kampçılık, kaya tırmanışı, fotoğraf gezileri, trekking-doğa yürüyüşleri gibi her türlü aktivite ile takım olma becerisi kazanacak olan gönüllüler ve üyeler bir bütünün parçası olup takım arkadaşları ile birlikte heyecan ve macera yaşarken kendi sınırlarını yeniden keşfedebilecekler.

Deneyimli eğitmenler eşliğinde yapılacak olan etkinliklerde sporseverler hem Türkiye’nin değişik coğrafyalarını tanıma fırsatı bulurken hem de Siirt Üniversitesi ve spor kulübünün tanıtımında önemli bir rol üstlenmiş olacaklar.

Kulübe üye olmak isteyen sporseverler 0 506 514 81 04-0543 626 66 05 telefonlar ile seler56@hotmail.com, yunusaslan@siirt.edu.tr adresleriyle iletişime geçebilecekler.

siirt-universitesi-doga-sporlari (1) siirt-universitesi-doga-sporlari (9) siirt-universitesi-doga-sporlari (15)

 

 

Check Also

Siirt Üniversitesi Tercih ve Tanıtım Günleri Başlıyor

Üniversitemiz “Tercih ve Tanıtım Günlerinde” aday öğrencileri, velileri ve öğretmenlerini 07-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında …