Pazartesi , 8 Mart 2021
Home 5 MANŞET 5 Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman Siirt Valisi Ali Fuat Atik’e Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman Siirt Valisi Ali Fuat Atik’e Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman ve Siirt Üniversitesi Tıp Fakültesi dekanı Prof. Dr Vefik Arıca Siirt Valisi Ali Fuat Atik’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Üniversiteyi daha iyi noktalara taşımak için büyük bir gayret ile çalıştıklarını ifade eden Erman Tıp fakültesinin kuruluş aşamasından bugüne kadar her zaman yanımızda olan bizlere destek sağlayan Valimize teşekkür ediyoruz.’ dedi.

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Vefik Arıca da Tıp Fakültesi ile ilgili gelişmeler hakkında bilgi vererek, hedeflerinin en kısa zamanda Tıp fakültesinin vatandaşlarımızın hizmetine sunmak olduğunu ifade etti.

Üniversitelerin bir ilin kalkınmasında lokomotif güç olduğunu kaydeden Vali Atik, Siirt Üniversitesi bünyesinde kurulan yeni Tıp fakültesinin önemli bir aşama kaydettiğini belirterek, Valilik ve tüm kurumlarımızla birlikte her türlü desteği verdiklerini, destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Check Also

YÖK’TEN PANDEMİ SÜRECİNDE VERİLEN ONLİNE EĞİTİME İLİŞKİN ANKET

​Yükseköğretim Kurulu (YÖK), küresel salgın sürecinde online olarak sürdürülen eğitim öğretimin değerlendirilmesi amacıyla üniversitelerdeki öğretim …