Pazar , 23 Eylül 2018
Anasayfa 5 HABER VE DUYURULAR 5 Siirt Üniversitesi, Kazakistan’da düzenlenen tanıtım fuarına katıldı

Siirt Üniversitesi, Kazakistan’da düzenlenen tanıtım fuarına katıldı

Siirt Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler Ofisi, üniversitemizi temsilen Kazakistan’ın Almatı şehrinde düzenlenen Türk Üniversiteleri Tanıtım Fuarı’na katıldı.

Fuarda, Siirt Üniversitesini tanıtan kapsamlı bir sunumun ardından üniversite tanıtım standına gelen öğrenci adaylarının soruları ilgiyle cevaplanırken öğrenci adayları çeşitli tanıtım promosyonları ile stanttan uğurlandı. Fuara Siirt Üniversitesi’ni temsilen Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Ayhan Yılmaz ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü’nde görevli Uzman Mehmet Kenan Tan’ın katıldı.

siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (4) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (5) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (6) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (7) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (8) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (1) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (2) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (3)

Check Also

Siirt Üniversitesi Tercih ve Tanıtım Günleri Başlıyor

Üniversitemiz “Tercih ve Tanıtım Günlerinde” aday öğrencileri, velileri ve öğretmenlerini 07-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında …