Çarşamba , 13 Aralık 2017
Anasayfa 5 HABER VE DUYURULAR 5 Siirt Üniversitesi, Kazakistan’da düzenlenen tanıtım fuarına katıldı

Siirt Üniversitesi, Kazakistan’da düzenlenen tanıtım fuarına katıldı

Siirt Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler Ofisi, üniversitemizi temsilen Kazakistan’ın Almatı şehrinde düzenlenen Türk Üniversiteleri Tanıtım Fuarı’na katıldı.

Fuarda, Siirt Üniversitesini tanıtan kapsamlı bir sunumun ardından üniversite tanıtım standına gelen öğrenci adaylarının soruları ilgiyle cevaplanırken öğrenci adayları çeşitli tanıtım promosyonları ile stanttan uğurlandı. Fuara Siirt Üniversitesi’ni temsilen Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Ayhan Yılmaz ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü’nde görevli Uzman Mehmet Kenan Tan’ın katıldı.

siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (4) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (5) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (6) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (7) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (8) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (1) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (2) siirt-universitesi-kazakistan-egitim-fuarina-katildi-siubasin (3)

Check Also

Rektör Erman, Evin Demirhan’ı makamında kabul etti

Polonya’da düzenlenen U23 Dünya güreş şampiyonasından, ‘Şampiyon’ olarak evine dönen Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu …