Cuma , 22 Haziran 2018
Anasayfa 5 HABER VE DUYURULAR 5 Siirt Üniversitesi Erbil Türk Üniversiteler Fuarı’na Katıldı

Siirt Üniversitesi Erbil Türk Üniversiteler Fuarı’na Katıldı

Siirt Üniversitesi 25.07.2015 ile 28.07.2015 tarihleri arasında Erbil’de düzenlenen Türk-Kıbrıs Üniversiteleri tanıtım fuarına katıldı.

Siirt Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü’nün katıldığı fuarı 2 günde 2000’den fazla öğrenci ziyaret etti. Fuar alanındaki öğrenciler  üniversitemizin lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına büyük ilgi gösterdi.Fuar süresince tanıtım standımızda 350’nin üzerinde öğrenci ile görüşüldü ve  127 öğrenci üniversitemizde öğrenim görmek için başvuru yaptı.

Fuarda başvuru yapan öğrencilerin isimleri ve bilgilerini içeren dosya hazırlanmakta ve öğrencilerimizin sorunsuz bir biçimde öğrenim hayatlarına başlamaları için gerekli işlemler birimlerimizce gerçekleştirilmektedir.

siubasin-erbil-tanitim-fuari (1) siubasin-erbil-tanitim-fuari (2) siubasin-erbil-tanitim-fuari (3) siubasin-erbil-tanitim-fuari (4) siubasin-erbil-tanitim-fuari (5) siubasin-erbil-tanitim-fuari (7) siubasin-erbil-tanitim-fuari (9) siubasin-erbil-tanitim-fuari (10) siubasin-erbil-tanitim-fuari (12)

 2015 Erbil Türk Üniversiteler Fuarı

Check Also

Küresel Boyutlarıyla Türkiye Ekonomisi ve Yükseköğretimin Geleceği Paneli

Üniversitemiz, 10. Yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleşen “Küresel Boyutlarıyla Türkiye Ekonomisi ve Yükseköğretimin Geleceği Panel”inde rektörleri …