Çarşamba , 26 Haziran 2019
Home 5 MANŞET 5 Rektörümüz Prof. Dr. Murat Erman’a Teşekkür Ziyareti

Rektörümüz Prof. Dr. Murat Erman’a Teşekkür Ziyareti

Siirt’te tarım ve hayvancılık sektörüne yaptığımız katkılar ve YÖK tarafından bu alanda ihtisas üniversitesi olarak kabul edilmesindeki çabalarımızdan dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Murat Erman’a, tarım alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları tarafından bir teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

Siirt İli ve İlçeleri Fıstık Üreticileri Birliği Başkanı Şuayıp Aslan’ın organizasyonuyla gerçekleştirilen ziyarette il ve ilçelerde faaliyet gösteren birlik ve ziraat odaları başkanları ile bazı üreticiler katıldı.

Heyet üyeleri katkılarından dolayı Rektörümüze ve alanda çalışan öğretim üyelerine teşekkür etti. Rektörümüz Prof. Dr. Erman’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu tür ziyaretlerin kendilerini daha çok çalışmak için motive ettiğini söyledi. Prof. Dr. Erman heyet üyelerine üniversitede yaptıkları çalışmalar ve özellikle DİKA’nın desteğiyle uygulayacakları küçük baş hayvan payetleme projesi hakkında bilgi verdi.

 

Check Also

Üniversitemizde ilk lavanta hasatı yapıldı

Tıbbı Bitki ve Aromatik Bitkilerin Yaygınlaştırması Projesi kapsamında Üniversitemizde deneme amaçlı üretim gerçekleştirildi. Rektörümüz Prof. …