Salı , 22 Ekim 2019
Home 5 ALT MANŞET 5 Rektörümüz, Eğitim-Bir-Sen Siirt Üniversitesi Temsilciliğince düzenlenen iftar ve teşekkür yemeğine katıldı

Rektörümüz, Eğitim-Bir-Sen Siirt Üniversitesi Temsilciliğince düzenlenen iftar ve teşekkür yemeğine katıldı

Siirt’te Eğitim-Bir-Sen üyesi akademik ve idari personelimiz, sendikalarının bir restoranda düzenlediği iftar ve teşekkür yemeğinde bir araya geldi.

Eğitim-Bir-Sen Siirt Üniversitesi Temsilcisi Başkanı Abdurrahman YILDIZ, etkinlikte yaptığı konuşmada, sendika olarak birlik ve beraberliğe önem verdiklerini dile getirdi.

Yemeğe, Rektörümğz Prof. Dr. Murat ERMAN, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Nihat ŞINDAK, Prof. Dr. Ömer ŞAHİN,  Prof. Dr. Cemalettin ERDEMCİ, Genel Sekretermiz Abdulkadir IŞIK ve Fakültelerin Dekanları, Yüksekokul,  Enstitü ve Meslek yüksekokulların Müdürleri ile Memur-Sen Konfederasyona bağlı diğer sendikalar ve Eğitim-Bir-Sen Siirt Şube Başkanı Murat Şeker ve Siirt Üniversitesi Eğitim-Bir-Sen yönetimi olarak Başkan Abdurrahman YILDIZ, Üyeler Dr. Öğretim Üyesi M. Baki MİNAZ, Gaffari BALTACI, İbrahim AKYÜZLÜ, Tuncer KAÇHAN, H. Süleyman ERTEK, Muhsin DAŞÇI ile  temsilciliğin üyeleri katıldı.

Check Also

İ.İ.B.F. Açılış Dersi Gerçekleşti

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemizin (İ.İ.B.F.) 2019-2020 eğitim öğretim yılı Açılış Dersine, Prof. Dr. Yasin …