Perşembe , 18 Ekim 2018
Anasayfa 5 HABER VE DUYURULAR 5 Rektör Erman, Siirt Gazeteciler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Rektör Erman, Siirt Gazeteciler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Rektör Prof. Dr. Murat Erman, Siirt Gazeteciler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleriyle biraraya geldi.

Siirt Gazeteciler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Durak ve yönetim kurulu üyeleri, Rektör Yardımcıları, Genel Sekreter, Fakülte Dekanları ve Rektör Danışmanlarının katıldığı buluşma çerçevesinde Siirt Üniversitesi Kezer Yerleşkesi  gezildi.

Basın mensuplarına yerleşke alanında süren inşaatlar, inşaatların faaliyete geçirilme süreleri, teknik ve fiziki özellikleri hakkında detaylı bilgi verildi.

Yerleşke gezisinin ardından Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Toplantı Salonu’nda Rektör Prof.Dr. Murat Erman’ın basın mensuplarının sorularını yanıtladığı basın toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Üniversite-Basın ilişkilerinin sağlıklı  şeffaf ve düzeyli bir çizgide ilerlemesinin arzu edildiği vurgulandı.

Rektör Prof.Dr. Murat Erman’ın basın mensupları onuruna verdiği yemek sonrası buluşma sona erdi.

Check Also

Siirt Üniversitesi Tercih ve Tanıtım Günleri Başlıyor

Üniversitemiz “Tercih ve Tanıtım Günlerinde” aday öğrencileri, velileri ve öğretmenlerini 07-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında …