Perşembe , 24 Eylül 2020
Home 5 ALT MANŞET 5 İş Görüşmelerinde Ve Mülakatlarda Nelere Dikkat Edilmeli?

İş Görüşmelerinde Ve Mülakatlarda Nelere Dikkat Edilmeli?

Üniversitemiz öğrencilerine yönelik “İş Görüşmeleri Ve Mülakatlar” konulu seminer Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz konferans salonunda düzenlendi.

Üniversitemiz Kariyer Araştırma Planlama ve Uygulama Merkezi tarafından organize edilen üniversitemiz öğrencilerine yönelik kariyer planlaması etkinlikleri kapsamında iş görüşmeleri ve mülakatlar hakkında seminer verildi. Seminerde, Emin Grup insan kaynakları birimi yetkililerinden Hakan TOPRAK, Burcu ÖZTAŞ ve Hüseyin ŞENER tecrübelerini öğrencilerimizle paylaşarak değerlendirmelerde bulundu. Seminerin içeriğinde öğrencilerimizin özel sektör görüşmelerinde nasıl davranmaları ve nelere dikkat etmeleri gerektiği ile ilgili konular üzerinde duruldu. Seminerin devamında Emin Grup insan kaynakları birimi yetkilileri ile öğrencilerimiz arasında soru cevap bölümüne geçildi. Seminerin sonunda öğrencilerimize katılım belgesi verildi.

Check Also

ÜNİVERSİTEMİZE YERLEŞEN ÖĞRENCİ SAYISI BELLİ OLDU

2020 yılında gerçekleşen Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) tercih sonuçları açıklandı. Tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversitemizi …