Çarşamba , 20 Şubat 2019
Anasayfa 5 MANŞET 5 İlahiyat Fakültesi öğrencileri tarafından okunan birbirinden güzel şiir, türkü ve ilahiler ile kalplerin pasını sildi

İlahiyat Fakültesi öğrencileri tarafından okunan birbirinden güzel şiir, türkü ve ilahiler ile kalplerin pasını sildi

Siirt Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi öğrencileri tarafından okunan birbirinden güzel şiir, türkü ve ilahiler ile kalplerin pasını sildi.

İlim ve Medeniyet öğrenci topluluğu tarafından İlahiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen programda 3 dilli şehir Siirt’in kültürünü temsil eden 3 dilde de şiir, türkü ve ilahiler okuyan öğrencilerimiz izleyenlerin kalplerine hitap etti.

Programda yer alan öğrencilerimiz; Filiz Gedik, İsra Hâtip, Sena Varlık, Zeynep Taşkın, Gülbahar Aktaş, Kader Budak, Emine Yavuz,  Ronahi Sevinç, Ayşe Silah, Taliha Akkurt,Fırat Erkal, Muhammet Sena Uşen, Musa Aslankan, Kerim Kaya, Yusuf Kırıcı, Kazım Ayten, Hüseyin Hayam ve  İrfan Özatak performanslarıyla beğeni topladı.

Programa Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Cemalettin Erdemci, Prof. Dr. Nihat Şındak, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tekin Şahin, Genel Sekreterimiz Dr. Öğretim Üyesi Adnan Memduhoğlu, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Check Also

“YÜKSEKÖĞRETİMDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJESİ”NDE İMZALAR ATILDI

Rektörümüz Prof. Dr. Murat Erman, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinin ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Dr. Fuat …