Perşembe , 18 Ekim 2018
Anasayfa 5 MANŞET 5 Erasmus+ İle Kariyer Hayatınıza Bir Artı İle Başlayın

Erasmus+ İle Kariyer Hayatınıza Bir Artı İle Başlayın

Üniversitemiz Erasmus+ Kurum Koordinatörlüğü ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda 2017 -2018 Akademik yılı Erasmus+ Öğrenim ve Staj Hareketliliği programı faaliyetleri hakkında geniş çaplı bilgi verildi.

Akademik birimlerimizden sorumlu bölüm/birim koordinatörleri ve öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, Doç. Dr. Ayhan Yılmaz ve Öğr. Gör. Halil Özdemir üniversitemizin önümüzdeki akademik yıl için kontenjan ve Erasmus+ Öğrenim ve Staj hareketliliği başvuru işlemleri ile ilgili genel bilgi verdi. Konuşmalarında etkin bütçe kullanımı ile kontenjan artışının öğrencilerin katılımı ve ilgisiyle alakalı olduğunun altı çizildi.

Ayrıca Erasmus+ hareketliliğinden faydalanmış Veysel İleri adlı öğrencimiz, başvuru sürecini ve hareketlilik sürecini anlattı. Toplantı soru ve cevapların ardından sonlandı.

Check Also

Siirt Üniversitesi Tercih ve Tanıtım Günleri Başlıyor

Üniversitemiz “Tercih ve Tanıtım Günlerinde” aday öğrencileri, velileri ve öğretmenlerini 07-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında …