Cuma , 22 Haziran 2018
Anasayfa 5 HABER VE DUYURULAR 5 Eğitim Fakültesi Materyal Tasarım Sergisi

Eğitim Fakültesi Materyal Tasarım Sergisi

Üniversitemiz İlköğretim Fen Bilgisi, Matematik, Türkçe ve Sınıf Öğretmenliği bölümlerindeki öğrenciler tarafından hazırlanan “Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme Sergisi” Eğitim Fakültesi’nde gerçekleştirildi.

Sergi açılışına Rektör Prof. Dr. Murat Erman, Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. Öğrencilerin yapmış olduğu 50’den fazla materyal sergilendi. Prof. Dr. Erman sergiyi beğeniyle gezerek öğrencilerden materyalleri hakkında bilgi aldı.

Sergi, Fen Bilgisi Öğretmenliği adına Öğr. Gör. Nirgül Onursal ve Yrd. Doç. Dr. Ali Çetin, Matematik Öğretmenliği adına Doç. Dr. Cahit Pesen, Sınıf Öğretmenliği adına Yrd. Doç. Dr. Sevda Koç tarafından düzenlendi. Danışman hocaları tarafından yönlendirilen ve tasarımlarını bu doğrultuda geliştiren öğrenciler, sergiyi gezenlerden büyük ilgi gördü.

Serginin ardından birçok materyal, Yrd. Doç. Dr Sevda KOÇ, Yrd. Doç. Dr. Ali Çetin ve Öğr. Gör. Nirgül Onursal tarafından sergiye katılan okullarına edildi. Neşeli bir havada geçen sergide, Eğitim Fakültesi öğrencileri derslerin stresini halay çekerek attı.

Check Also

Küresel Boyutlarıyla Türkiye Ekonomisi ve Yükseköğretimin Geleceği Paneli

Üniversitemiz, 10. Yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleşen “Küresel Boyutlarıyla Türkiye Ekonomisi ve Yükseköğretimin Geleceği Panel”inde rektörleri …