Cumartesi , 23 Şubat 2019
Anasayfa 5 HABER VE DUYURULAR 5 Değerler Eğitimi Konulu Söyleşi

Değerler Eğitimi Konulu Söyleşi

Kalkınma Bakanlığı tarafından SODES bünyesinde finanse edilen ve yürütücülüğünü Siirt Belediyesi’nin üstlendiği “Sporla Güçlü Yarınlara” projesi kapsamında Üniversitemiz Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Adnan Memduhoğlu, sporcularla “Değerler Eğitimi” konulu söyleşide bir araya geldi.

Futbol alanında eğitmenler nezaretinde 8 aylık bir eğitim sürecini kapsayacak olan projede, eğitim süresi içerisinde takımlar oluşturulacak, turnuvalar gerçekleştirilecek  ve turnuva sonunda ilk üç dereceye girmeye hak kazanan takımlar çeşitli hediyeler ile ödüllendirilecektir. Yapılacak olan sportif faaliyetlerin yanı sıra sevgi, saygı, kardeşlik gibi alanlarda değerler eğitimi konferansları verilecektir. Bu konferansların ilki Siirt Belediyesi konferans salonunda Yrd. Doç. Dr. Adnan Memduhoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti. Gençlerle bir araya gelen Memduhoğlu, gerçekleştirdiği keyifli söyleşinin ardından soru cevap faslı ile söyleşiyi sona erdirdi.

Check Also

Ziraat Fakültemizde Çiçek Dikim Etkinliği Düzenlendi

Üniversitemiz Yaşam için Tarım Topluluğu (YAŞAT) üyeleri, “Soğanlı Süs Bitkileri Yetiştiriciliği Teorik ve Pratik Eğitimi” …