Çarşamba , 20 Ocak 2021
Home 5 MANŞET 5 Ciwani Ekibi Üniversitemizde

Ciwani Ekibi Üniversitemizde

Cumartesi günleri 22 : 15’te TRT 6’da yayınlanan CİWANİ programının yapım ekibi 26.05.2013 – 28.05.2013 tarihleri arasında üniversitemizi ziyaret ederek, bir dizi çekimler gerçekleştirdi.

Büyük bir coşkuyla kutlanan Bahar Şenliği ve üniversite yerleşkesinden görüntüler alan ekip, öğrencilerimizle değişik mekanlarda da röportajlar yaptı.

Öğrencilerle yapılan röportaj ve çekimlerin ardından Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Erman ile de röportaj gerçekleştirildi,.

Rektör Prof. Dr. Murat Erman röportajın ardından çekimi gerçekleştiren Zeliha Karakuş, Hüseyin Eker ve Bilal İnce’yi gençlere yönelik yapılan bu güzel programdan dolayı tebrik ederek, bu denli güzel bir programa her zaman üniversitemizin ev sahipliği yapmaya hazır olduğunu belirtti. Çekimlerini tamamlayan ekip Rektör Erman’a teşekkür ederek Siirt’ten ayrıldı.

Üniversitemizde çekilen CİWANİ” programının 08 Haziran 2013 Cumartesi günü saat 22.15’te TRT 6 kanalında yayınlanacağı bildirildi.

Check Also

SİUZEM, Güz Dönemi Sayılarını Açıkladı

Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (UZEM) 2020-2021 eğitim-öğretim yılı güz dönemi sayılarını açıkladı. …