Pazar , 31 Mayıs 2020
Home 5 ALT MANŞET 5 “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Kampanyasına Rektörümüzden Destek ve Davet

“Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Kampanyasına Rektörümüzden Destek ve Davet

Corona virüsü salgını nedeniyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından milli dayanışma kampanyası başlatıldı.

Gündelik ya da asgari ücret ile geçimini sürdüren kesimler başta olmak üzere, alınan tedbirlerden dolayı mağdur olan dar gelirli vatandaşlarımıza ilave destek sağlamak amacıyla başlatılan projeye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından, açılan yardım hesabıyla ve kısa mesaj numaraları üzerinden de bağış yapılabilecek.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yapmış olduğu Milli Dayanışma Kampanyası’na destek çağrısına kayıtsız kalmayan Rektörümüz Prof. Dr. Murat Erman,  sosyal medya hesabı aracılığıyla yapmış olduğu çağırıda “Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan tarafından #bizbizeyeterizturkiyem diyerek başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına bir aylık maaşımı bağışlayarak katılıyor, tüm @siuEduTr ailesini bu dayanışmaya destek vermeye davet ediyorum.”  diyerek başta kurum personeli olmak üzere herkesi duyarlı olmaya ve kampanyaya katılmaya davet etti.

Corona virüsü tedbirleri kapsamında başlatılan kampanyanın banka hesap numaraları bilgileri şu şekilde;

Check Also

Rektörümüz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı mesajı yayınladı

Mustafa Kemal Atatürk “Bütün ümidim gençliktedir” diyerek fikirleriyle ve emekleriyle Cumhuriyeti koruyacak, kollayacak ve ileriye …